KONST / Litografier / Färglitografi 12422085
nr 1242 2085
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 4455/5000. Bladets mått: 64x49 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:44:27
600 kr
800 kr
18 mar